Jelentkezz a TS TECH Hungary Kft. csapatába és építsd karriered velünk

Multinacionális

autóipari környezet

Inspiráló

közösség támogató szemlélet

Felelősségteljes,

kihívást jelentő feladatok

Megoldás

orientált csapat

Személyes adatok

Kérjük add meg személyes adataid az alábbi mezőkben.
Név:
A mező kitöltése kötelező
Telefonszám:
A telefonszám hibásnak tűnik
Email cím:
Az email cím hibásnak tűnik

Önéletrajz feltöltése

Itt csatolhatod önéletrajzod pdf, doc, jpg, txt formátumban. Amennyiben nincs önéletrajzod kattints a következő lépésre. Önéletrajz feltöltés esetén átugorhatsz a 4. lépésre.
A file feltöltéshez kattints ide
Field is required!

Tanulmányok

Kérjük add meg elvégzett tanulmányaid az alábbi mezőkben, majd kattints a következő lépésre. Amennyiben már feltöltötted az önéletrajzod, kattints a 4. lépésre.
Képzés neve:
Képzés helye:
Képzés ideje:
További képzések
A további képzések megadásához kattints a + gombra

Szakmai tapasztalatok

Betöltött pozíció:
Cégnév:
Mettől-meddig:
Feladatkör leírása:
További munkahelyek
A további munkahelyek megadásához kattints a + gombra
Amennyiben szeretnél üzenetet küldeni nekünk töltsd ki az alábbi mezőt
Üzenet:

Adatkezelés

A mező elfogadása kötelező
Ha érdeklődsz vállalatunk iránt és szeretnél a munkatársunk lenni, kérjük töltsd ki az űrlapot.